דיני משפחה

עורך דין אביב סטרול

מי מאיתנו לא נתקל או שמע על סכסוכים משפחתיים בעקבות הליך גירושין או ענייני ירושות? למרבה הצער, תביעות בגין סכסוכים משפחתיים צברו תאוצה רבה במרוצת השנים. בעקבות כך, הצורך בעורך דין דיני משפחה רק הולך וגודל.

תחום דיני משפחה הינו תחום משפטי מורכב וסבוך מבחינה רגשית, אשר דורש ידע משפטי מעמיק בכל הנושאים הקשורים לעניינים משפחתיים. משרדנו צבר ניסיון רב בתחום ואנו מטפלים בסוגיות רבות בדיני משפחה ביניהן: סכסוכים משפחתיים, מעמד אישי, נישואין, גירושין, מזונות, משמורת משותפת, ידועים בציבור, דיני ירושה, ניהול עיזבונות וסכסוכי ירושה, תביעת אימהות ואבהות, חלוקת רכוש, גניבת זרע, אפוטרופסות, ייפוי כוח מתמשך, שלום בית, אלימות במשפחה ועוד.

לאור הרגישות הרבה שתחום דיני המשפחה טומן בחובו, ישנה חשיבות רבה לבחירת עורך הדין. חשוב לבחור עורך דין מומחה בתחום דיני המשפחה, שידע מצד אחד להעניק אוזן קשבת ללקוחותיו, ומצד שני לווסת את רגשותיהם לטובתם האישית ולהוביל אותם לפעול בכובד ראש ובשיקול דעת.

מתי חשוב לפנות לעורך דין לענייני משפחה?

כאשר התגלעו מחלוקות משפחתיות סבוכות ומורכבות בין בני זוג או בני משפחה, חשוב ואף לעיתים גם קריטי לפנות לעורך דין דיני משפחה. באופן טבעי, סכסוכים משפחתיים הם מורכבים במהותם. לרוב, הם כוללים כעסים ומשקעים רגשיים אשר כרוכים במשבר נפשי, משפחתי ולעיתים גם חברתי.

עורך דין מומחה לענייני משפחה, שיש ברשותו את ידע מקצועי נרחב, המכיר את התחום על בוריו, עשוי להוביל אתכם לפתרון האופטימלי ולפשרה הוגנת בהליך הסכסוך המשפחתי. עורך הדין לוקח בחשבון את כל התמונה הגדולה, את המעורבים בסכסוך המשפחתי, ורואה תמיד לנגד עיניו את עתיד ילדיכם ועתידכם.

חשוב לזכור, אין להקל ראש בהליך משפטי בעת סכסוך משפחתי וגירושין, מכיוון שמדובר החלטות הרות גורל שיש להן השלכות מרחיקות לכת על חייכם וחיי ילדיכם. 

דיני משפחה: שירותי המשרד

בין שירותי המשרד תוכלו לקבל שירות בנושאים הבאים: גירושין, משמורת, חלוקת רכוש, אלימות במשפחה, גישור, מזונות, ייפוי כוח מתמשך, אפוטרופסות, עיזבונות, צוואות וירושות, הסכם ממון, ידועים בציבור, שלום בית, בדיקות אבהות, יישוב סכסוכים, ליטיגציה, בית דין רבני ועוד.

תוכן עניינים

5 נקודות על דמי מזונות

מזונות ילדים ומזונות אישה גירושין הם לא רק אקט משפחתי כואב ופוגעני, אלא גם אקט בעל השלכות משפטיות בעלות אופי ייחודי מאוד, בישראל יותר מביתר

קרא עוד »
תמונת הורים בעימות של משמורת משותפת

3 נקודות חשובות איך מוכיחים ניכור הורי

אין סיבה אחת לניכור הורי. זה יכול להיות בן זוג שברצונו לנקום בבן הזוג השני באמצעות השימוש בילדים. זה יכול להיות ניסיון לסחוט את בן הזוג, אם זה לצורך העברת כספים אחת, ואם זה לצורך הגדלת סכום המזונות שנפסק במהלך הליך הגירושין. זה יכול להיות פריקת זעם שיש כלפי ההורה השני, וגם זה, באמצעות ילדו. בתי המשפט בישראל רואים את התופעה מאוד בחומרה, ודורשים לטפל בה באופן מיידי.

קרא עוד »

גירושין לבעלי עסק ולעצמאים

גירושין לעצמאים מה הופך גירושין לעצמאים, כלומר מצב בו אחד מבני הזוג או שניהם עצמאים, להליך מיוחד ושונה מהליך גירושין בו שני בני הזוג שכירים?

קרא עוד »
גירושים אזרחיים אינם פשוטים

גירושים אזרחיים

במאמר זה נדון בגירושים אזרחיים. למעשה, כפי שנסביר להלן, לא קיים במדינה ישראל הליך משפטי רשמי של "גירושים אזרחיים". כאשר אנו מדברים על גירושים אזרחיים

קרא עוד »
הסכם גירושין לדוגמא

דוגמא ל הסכם ממון 

התהליך המשפטי של גירושין הוא מורכב מאוד ומורכב מחוקים, תקנות והלכות שונות. עורך דין מיומן בתחום זה יכול להבין ולהסביר את הפרטים והחוקים הנוגעים לתהליך הגירושין, את הזכויות והחובות שלך, ואת האפשרויות המשפטיות הקיימות לך ספציפי ובכלל.

קרא עוד »